Registrace zdarma - Svaz pivních Bohému

Přejít na obsah

Registrace do klubu

Čti mě, než se registruješ!
Naše služby můžeš využívat různými způsoby, např. vyhledávat a sdílet  informace, komunikovat s ostatními lidmi či vytvářet nový obsah. Při registraci vás požádáme o osobní údaje, jako je e-mailová adresa,  pohlaví a věk, které k tvému účtu uložíme. V té souvislosti  připomínáme, že vyplnění "nicku" slouží k uložení vaší přezdívky, nikoli  skutečného jména.
NOTE!
Členem této komunity se můžete stát jen pokud vám již bylo 18  let. Pokud ti ještě nebylo 18 let, neposkytuj nám  žádné informace a opusť tyto stránky.
Pokud zjistíme, že nám poskytl informace někdo mladší 18 let,  neprodleně podnikneme kroky vedoucí k odstranění a smazání účtu včetně  všech poskytnutých údajů.
Pokud odstraníme něčí profil pro porušování našich pravidel  týkajících se dětí, můžeme si z důvodu oprávněného zájmu ponechat  dotyčného IP adresu, abychom se pokusili zabránit jeho opětovnému vstupu  na naše stránky.
Zakázano je
  • Nahota a otevřeně sexuální materiál. Není povolena nahota, sexuálně explicitní materiály a přesměrování na pornografické weby.
  • Obtěžování nebo násilné chování. Není povoleno obtěžování, šikana a vyhrožování.
  • Projevy nenávisti. Není povoleno šíření nenávisti vůči  skupinám lidí na základě jejich rasy, etnického původu, národnosti,  náboženství, zdravotního handicapu, pohlaví, sexuální orientace či pohlavní identity.
  • Zneužívání dětí. Není povolen obsah, který znázorňuje  zneužívání nebo poškozování dětí. Patří sem veškerý obsah znázorňující  sexuální zneužívání dětí (včetně kreslených obrázků) a obsah, který děti  zobrazuje jako sexuální objekty. Tento obsah odstraníme a podnikneme  příslušné kroky, což může zahrnovat deaktivování účtu a jeho nahlášení  příslušným úřadům.
  • Nezákonné činnosti. Dodržujte zákony. Nedělejte nic  nelegálního, nepropagujte ani neoslavujte nebezpečné nebo nelegální  chování. Týká se to obsahu, který slouží k propagaci či prodeji  nelegálních drog nebo k získávání dobrovolníků či finančních prostředků  pro extrémistické skupiny.

Pokud se vším souhlasíš a je ti to vše jasné, tak se můžeš v klidu registrovat
Registrace
Tip
Pozor! Schválení registrace může mít časovou prodlevu, neboť jsou manuálně kontrolované a následně schválené.
Návrat na obsah